Usługi marketingowe

01. SEO

Pozycjonowanie

google maps seo

Pozycjonowanie stron SEO

Pozycjonujemy strony internetowe bez zawierania długoterminowej umowy. Usługa trwa tyle, ile uznasz za stosowne. Zarówno pozycjonowanie lokalnych, jak i ogólnopolskich firm usługowych.

web seo

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Wyszukiwarka Google jest pierwszym wyborem zdecydowanej większości klientów e-commerce. Poprawiamy pozycję w wynikach Google, zwiększamy widoczność i ruch w sklepie.

web seo

Pozycjonowanie w Mapach Google

Najtańsza i wciąż niedoceniana forma marketingu online. Idealne rozwiązanie dla lokalnych biznesów. Nadal niewielka konkurencja, co daje możliwość zdominowania lokalnego rynku w mapach Google.

02. DEV

Projektowanie www

web development

Strony internetowe

Stronę dla Twojej firmy budujemy nie dla Ciebie, tylko dla Twojej buyer persony. Pomagamy znaleźć buyer personę, stworzyć lejek sprzedażowy, proces zakupu i na tej podstawie projektujemy całą stronę.

e-commerce development

Sklepy internetowe

Sklep internetowy to nie zbiór produktów, które masz w ofercie. Bez odpowiedniego prowadzenia klientów do sklepu, a następnie po sklepie, nie zrobisz oszałamiającej kariery w e-commerce.

03. ADS

Reklama w Internecie

ppc ads

Reklama Google Ads

Najlepsza forma walidacji oferty, sprawdzenia czy to co Ty uważasz za wspaniałe, podzielają klienci. Główną przewagą nad innymi formami reklamy jest to, że trafiasz w osoby silnie zainteresowane.